Хімчистка весільних та вечірніх суконь

Кожна наречена після весілля  задумується над тим, що вона буде робити з сукнею. Загалом варіантів є кілька: продати, здавати на прокат або просто зберігати як сімейну реліквію. Однак, який варіант ви б не обрали, в першу чергу потрібно почистити сукню. 

Також хімчистка весільної сукні потрібна тим нареченим, які планують робити виїздну фотосесію після весілля, адже сукня вже забруднилася після святкування і потребує чистки. Однак, не ризикуйте звертатись в звичайну хімчистку або ательє. Весільна сукня — річ дуже ніжна та делікатна, і вимагає до себе відповідного догляду. У звичайних, недорогих хімчистках оздоблення таке як намистини, бісер, паєтки або штучні перлини, можуть розчинитися під час хімічного очищення сукні, а інші прикраси − змінити свій зовнішній вигляд. Делікатні тканини та мережива також можуть пошкодитися у неякісних хімічних чистках.

Вибирайте хімчистку, яка спеціалізується на чистці саме весільних суконь. Переконайтеся, що у вибраній вами хімчистці кожну весільну сукню очищають індивідуально. Вашій сукні потрібен особливий підхід спеціалістів своєї справи. У весільному салоні Сіндерелла послугу хімчистки весільних суконь вам запропонують на найвищому рівні.

Ціна залежить від складності моделі, типу тканини та декору. Всі деталі обговорюються індивідуально. Термін виконання послуги — від 2 до 6 днів.

Також салон Сіндерелла пропонує прасування і підготовку вашої сукні перед весіллям. Прасування здійснюється  вертикальним паровим відпарювачем, який дуже дбайливо ставиться до делікатних, ексклюзивних тканин і  ефективно розпрасовує найскладніші елементи крою та великі шлейфи. У нас ви можете скористатися послугою «прасування в день весілля» з виїздом до клієнта. Всі умови обговорюються індивідуально з кожним клієнтом.

Якщо ви хочете продати свою сукню, але вона є пошкодженою, необхідно буде  зробити реставрацію весільної сукні.  Реставрація  відновлює пошкоджені елементи декору вашої сукні та надає їй попередньої свіжості.  Вартість цієї послуги залежить від складності моделі, типу тканини, мережива, вишивки, стану пошкодження та ін.

Весільний  салон Сіндерелла пропонує якісну реставрацію та хімчистку весільних, вечірніх та випускних суконь у Львові.

Всі права захищені © 2013-2017.- компанія «CINDERELLA WEDDING DRESS»